Cennik projektów graficznych

Projekty graficzne wykonujemy w wersji standardowej oraz premium - dla bardziej wymagających.

Poniżej prezentujemy orientacyjne koszty projektów i usług graficznych. Są to średnie ceny, jakie zwykle pobieramy za wykonanie poszczególnych projektów. 

Standardowe projekty realizujemy przeważnie z dnia na dzień. Od klienta oczekujemy przygotowania tekstów oraz zarysu projektu i dostarczeniu własnych zdjęć. Klient ma możliwość wprowadzić 2 serie poprawek.

  • Wizytówki, ulotki, plakaty, banery, siatki mesh, kalendarze, pocztówki, zaproszenia, notesy reklamowe - od 50 zł
  • teczki, katalogi i ulotki składane, szyldy reklamowe, folie pod wymiar na auto i witryny sklepowe - od 70 zł
  • pieczątki, płyty cd, naklejki, przypinki, banery reklamowe na www, ogłoszenia, banery tekstowe - od 20 zł

Inne niestandardowe

  • ułożenie naklejek na arkuszu do wycięcia po obrysie - 20 zł
  • retusz fotografii, poprawa kontrastu, jasności itp. - 40 zł / 1h pracy grafika
  • profil Facebook: zdjęcie profilowe oraz w tle, szablon graficznych wpisów - od 70 zł
  • projekty książek, broszur, gazet - ustalane indywidualne
  • przygotowanie logo z obrazu bitmapowego (jpg, png itp.) do nadruku lub grawerze na gadżetach (wektoryzacja) - od 25 zł
  • poprawa źle przygotowanego projektu do druku - od 15 zł

Projekty zamówione u nas mogą być w późniejszym czasie zmieniane. Proste poprawki (np. zmiana numeru telefonu, wizytówka dla kolejnego pracownika, zmiana terminu, ceny) wykonujemy bezpłatnie. Przekazujemy klientowi pliki w formatach gotowych do wydruku. Istnieje możliwość zamówienia tylko projektu graficznego, bez wydruku w ramach naszych usług poligraficznych. Warto jednak przypomnieć, że mamy najniższe ceny do jakości wykonania w regionie :).

Za materiały graficzne, które dostarcza nam klient na potrzeby stworzenia projektu (logo, grafiki, zdjęcia) odpowiada klient, który te materiały dostarcza. Jeśli nasza agencja stwierdzi, że mogą one naruszać przepisy prawa autorskiego, możemy odstąpić od wykonania zlecenia.

W przypadku braku odpowiednich zdjęć możemy wykorzystać darmowe lub płatne banki , tzw. stocki zdjęciowe. Koszt takich zdjęć to przeważnie od 25 do 100 zł. Nie doliczamy swoich prowizji od zakupionych zdjęć.